Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні стрічки - діодні стрічки

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні стрічки для внутрішнього освітлення

Самоклеюча світлодіодна стрічка або діодна стрічка підходить для декоративного внутрішнього освітлення, яке можна приклеїти безпосередньо до будь-якої поверхні  завдяки гнучкості та клейовому шару на нижній стороні led стрічки, наприклад, під полицями, в нішах меблів, під східцями, за краєм дзеркал, світлодіодні стрічки на кухні, тощо.

Домашнє освітлення споживає багато електроенергії, що є істотним елементом в сімейному бюджеті. Тому побалуйте себе розкішшю та економією енергії завдяки лед стрічкам, світлодіодному освітленню та неоновим стрічкам. Діодні стрічки можуть сяяти так само як неонові, тобто використовуючи один колір. Далі ви дізнаєтесь, як правильно вибрати світлову стрічку за яскравістю.

Різна щільність діодів на світлодіодній стрічці rgb (це означає лед стрічка кольорова) дає різну яскравість світіння на погонний метр. Якщо на rgb стрічці є понад 60 діодів, то вона буде нагріватися з часом, а це зазвичай спричинює перегорання. Це потрібно врахувати під час вибору світлодіодної стрічки. Щоб така стрічка не прослужила довго, треба кріпити її до алюмінію, склу або до кераміки, до поверхні, яка добре проводить тепло. Існують різні стрічки за потужністю. Найчастіше люди купують світлодіодні стрічки 220v, світлодіодні стрічки 24в і стрічки з самою низькою потужністю – світлодіодні стрічки 12в. Також, можна регулювати яскравість світла, якщо використовувати світлодіодну стрічку з пультом.


Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i