Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні стрічки - діодні стрічки

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні стрічки для внутрішнього освітлення

Самоклеюча світлодіодна стрічка або діодна стрічка підходить для декоративного внутрішнього освітлення, яке можна приклеїти безпосередньо до будь-якої поверхні  завдяки гнучкості та клейовому шару на нижній стороні led стрічки, наприклад, під полицями, в нішах меблів, під східцями, за краєм дзеркал, світлодіодні стрічки на кухні, тощо.

Домашнє освітлення споживає багато електроенергії, що є істотним елементом в сімейному бюджеті. Тому побалуйте себе розкішшю та економією енергії завдяки лед стрічкам, світлодіодному освітленню та неоновим стрічкам. Діодні стрічки можуть сяяти так само як неонові, тобто використовуючи один колір. Далі ви дізнаєтесь, як правильно вибрати світлову стрічку за яскравістю.

Різна щільність діодів на світлодіодній стрічці rgb (це означає лед стрічка кольорова) дає різну яскравість світіння на погонний метр. Якщо на rgb стрічці є понад 60 діодів, то вона буде нагріватися з часом, а це зазвичай спричинює перегорання. Це потрібно врахувати під час вибору світлодіодної стрічки. Щоб така стрічка не прослужила довго, треба кріпити її до алюмінію, склу або до кераміки, до поверхні, яка добре проводить тепло. Існують різні стрічки за потужністю. Найчастіше люди купують світлодіодні стрічки 220v, світлодіодні стрічки 24в і стрічки з самою низькою потужністю – світлодіодні стрічки 12в. Також, можна регулювати яскравість світла, якщо використовувати світлодіодну стрічку з пультом.


Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.