Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Промислові світильники

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Промислове освітлення для складів та іншого виробництва


Якщо вам потрібно освітлити коридори, тунелі, підземні переходи, склади чи інші виробничі зони, у вашому розпорядженні промислові світильники, призначені для внутрішніх і зовнішніх приміщень. Промислове освітлення має високий рівень захисту IP65 і виготовляється з якісних матеріалів. Промислові люмінесцентні світильники найбільш широко використовуються в запилених районах, виробничих цехах та хімічній промисловості. Промислові люмінесцентні лампи стійкі до вологи, пилу, води, а також стійкі до механічних пошкоджень та ударів.


Промислові приміщення можна освітлювати навісними або вбудованими промисловими лампами. Світильники промислові мають решітку, щоб змінити напрям світла, а також дзеркало-відбивач, яке вироблено з алюмінія. Для місцевого освітлення потрібної вам зони радимо використовувати настінні пиловологозахищені світлодіодні світильники промислові. Світильник промисловий має чудовий і компактний дизайн та добре виглядає в інтер’єрі приміщення.


В приміщенні з не дуже високим рівнем запилення можна використовувати модульні промислові світильники. Такі промислові лампи забезпечують дуже якісне рівномірне освітлення в конкретному місці. У виробничих кімнатах їх застосовувати не варто, оскільки рівень пиловологозахисту таких світильників дорівнює 20, краще обирати світильник промисловий з рівнем захистом IP65+. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви точно знайдете світильник промисловий, який підійде саме для ваших цілей.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i