Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Захисні маски ÄR Face Mask

  • Лідер продажу

Підкатегорія: ÄR Face Mask захисні аксесуари - оберіть підкатегорію

Опис категорії

ÄR захисні маски з максимальним захистом і за низькою ціною


Тепер у кожного повинні бути вдома ÄR захисні маски. Вони вже стали звичними для нас. ÄR захисні маски для обличчя раніше використовували тільки в медичних установах та під час різних епідемій грипу. Виготовляють ÄR маски для обличчя з нетканих матеріалів синтетичного походження (спанбонд). Маска захищає ніс та ротову порожнину від мікробів та пилу, які знаходяться в повітрі. Найдешевші маски необхідно міняти раз на дві години. Є й більш стійкі маски як ÄR захисні маски для обличчя, вони самоочищуються після декількох годин і їх треба рідко прати.


Переваги дешевих масок:


  • всюди та завжди можна взяти з собою;
  • дешева ціна, всього декілька гривень;
  • зазвичай, захист від вірусів до 99%;
  • можна купити у будь-якій аптеці чи магазині.


На жаль ÄR захисні маска не захищає очі. Covid-19 передається через очі. Вірус потрапляє на слизову та проникає в організм людини. Більшість масок неможливо стерилізувати. Вони швидко зношуються і втрачають свої захисні функції.


Якщо ви шукаєте дійсно максимальний захист і комфорт, зверніть свою увагу на ÄR захисну маску. У нас ви знайдете різні ÄR захисні аксесуари: респіратори з клапаном і без нього, а також рукавички. Всі аксесуари виконані в чорному кольорі і намагаються відповідати вимогам, які тільки можуть бути від захисних засобів. У нашому інтернет-магазині ви знайдете ÄR захисні маски з максимальним захистом і за низькими цінами.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i