Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Садові лампи

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вуличні садові світильники підходять не лише для саду, але і для терас


Садові світильники не тільки забезпечують певну практичність та кращу орієнтацію в саду, але також здатні цілий сад гармонійно та архітекточнічно поєднати. Сучасні стилі в галузі освітлення приносять не лише естетичне, але й  функційне освітлення саду, беззаперечним доказом чого є садові світильники.


Якою є найкраща садова лампа?


Наразі популярними є два види садових підлогових ламп – світлодіодна садова лампа або вулична лампа з датчиком. Головною перевагою світлодіодної підлогової лампи є висока ударостійкість та тривалий термін роботи світлодіодної лампочки. Вуличне підлогове освітлення з датчиком має перевагу в тому, що вмикається одразу після того, коли ви наближатиметесь - це робить його незамінним помічником біля в'їзду або вхідних дверей.

Ключові особливості вуличного садового світильника або лампи

Важливою особливістю вуличних світильників та ламп є їхня стійкість до дощу, снігу, морозу, ранкового та вечірнього туману чи іншої негоди. Тому немає причин боятись, що лампа перестане служити одразу ж після першої негарної погоди.

Садові освітлення - це не лише вулична садова лампа чи світильник. Для освітлення саду підходить будь-який світильник з категорії вуличного освітлення, де світильники мають різноманітні способи розміщення та особливості. Саме тому вони підходять для освітлення різних частин екстер'єру.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.