Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Садові лампи

Vendor 6
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Садові світильники підходять не лише для саду, але і для терас


Садові світильники не тільки забезпечують комфортне перебування та кращу орієнтацію в саду, але також здатні цілий сад гармонійно поєднати. Сучасні стилі в галузі освітлення приносять не лише естетичне, але й функційне освітлення саду, беззаперечним доказом чого є садові ліхтарі.


Наразі популярними є два види садових ламп – світлодіодна садова лампа або вуличний садовий світильник з датчиком руху. Є різні види світильників: садові світильники на сонячних батареях (садові сонячні світильники) і садові світильники на звичайних батарейках. Якщо у ваш сад протягом дня потрапляє багато сонячного світла, радимо розглянути купівлю садових ліхтарів на сонячних батареях. Головною перевагою садових ламп є висока ударостійкість та тривалий термін роботи. Освітлення подвір’я з датчиком має перевагу в тому, що вмикається одразу після того, коли ви наближаєтесь – це робить його незамінним помічником біля в’їзду або вхідних дверей.


Садове освітлення – це не лише вулична садова лампа чи світильник. Для освітлення саду підходить будь-який світильник з категорії вуличного освітлення, де світильники мають свої особливості та різноманітні способи розміщення. Саме тому вони підходять для освітлення різних частин екстер’єру.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.