Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Світильники з датчиком

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Навіщо купувати світильники з PIR-датчиком?  


Уявіть собі: світло вмикається автоматично, коли ви заходите в кімнату, і автоматично згасає, коли виходите з неї. Так, це вже можливо! І це відбувається завдяки сенсорному освітленню. Про це подбає світло з датчиком руху. Таке марнотратство вже пішло в минуле, так як зовнішнє і внутрішнє освітлення з датчиком дозволить заощадити величезну кількість енергії і, найголовніше, енерговитрат. Існуть настінні світильники з датчиком руху та потолочні світильники, теж з датчиком руху. Щоб ще більше економити, варто купити світлодіодні світильники з датчиком руху (лед світильники з датчиком руху). Ці точечні світильники з датчиком руху можно встановити, куди вам заманеться. Просто уявіть наскільки це комфортно і вигідно!


Також замініть звичайні вимикачі сенсорними перемикачами, звичайні світильники сучасними високочастотними лампами і насолоджуйтеся комфортом і безпекою. У нашій пропозиції є світильники з датчиком, стельові світильники з датчиком, світильники з датчиком руху і кутові кронштейни. І не всі типи потрібно підключати до електрики, ми також продаємо світильники з датчиком руху на сонячній батареї.


Що таке PIR-датчик? Пасивний інфрачервоний датчик або PIR-датчик - це електромагнітний датчик, який вимірює інфрачервоне випромінювання (коротко ІФ), що відбивається від предметів у просторі. Завдяки цьому він може виявляти переміщення людей, тварин та інших предметів.

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i