Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світильники з датчиком

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Навіщо купувати світильники з PIR-датчиком?

Чи замислювалися ви про те, яким був би світ без вимикачів? Уявіть собі: світло вмикається автоматично, коли ви заходите в кімнату, і автоматично згасає, коли виходите з неї. Так, це вже не неможливо! І це відбувається завдяки сенсорному освітленню. Будь то в коридорі, туалеті, гаражі чи підвалі. Вам більше ніколи не доведеться повертатися, тому що ви залишили світло включеним. Про це подбає світло з датчиком руху. Таке марнотратство вже пішло в минуле, так як внутрішнє і зовнішнє освітлення з датчиком дозволить заощадити величезну кількість енергії і, найголовніше, енерговитрат. 


Так що замініть звичайні вимикачі сенсорними перемикачами, звичайні світильники сучасними високочастотними лампами і насолоджуйтеся комфортом і безпекою. У нашій пропозиції є світильники з датчиком, стельові світильники з датчиком, світильники з датчиком руху і кутові кронштейни. І не всі типи потрібно підключати до електрики, ми також продаємо сонячні світильники з датчиком руху.

Також ми хотіли б звернути вашу увагу на сенсорні світильники Steinel. Вони мають гарний зовнішній вигляд і, звичайно, захист І та ІІ класу.

Що таке PIR-датчик?

Пасивний інфрачервоний датчик або PIR-датчик - це електромагнітний датчик, який вимірює інфрачервоне випромінювання (коротко ІФ), що відбивається від предметів у просторі. Завдяки цьому він може виявляти переміщення людей, тварин та інших предметів. Ви також можете зустріти абревіатуру PID = пасивний інфрачервоний детектор.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.