Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Бортики в ліжечко

Vendor 8
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Захисні бортики в дитяче ліжечко для вашої дитини


Для дітей особливий комфорт в спальні забезпечують бортики для дитячого ліжечка. Такий бортик до дитячого ліжечка захищає малюка від травм при зіткненні з краями дитячого ліжка та захистити від падіння на підлогу. Також це захищає дитину від протягів. Бортики на ліжко забезпечують необхідну безпеку та комфорт для вашої дитини. Ми пропонуємо широкий асортимент бортиків на дитяче ліжечко, ви точно знайдете те, що вам сподобається.


Для створення комфортного та безпечного місця для сну необхідно встановити захисні бортики в дитяче ліжечко. Бортики зазвичай виготовляються з натуральних тканин як бязь або бавовна. Дитячі бортики безпечні для здоров’я дитини, не викликають алергії, добре пропускають повітря та швидко сохнуть після прання. Ви маєте можливість купити бортики у дитяче ліжечко певного кольору та з різним принтом.


Бортики в ліжечко для хлопчика часто є частиною постільної білизни. Перед придбанням бортика для дитячого ліжечка слід враховувати габарити ліжечка. Зазвичай, висота бортика до дитячого ліжечка становить від 40 до 60 см з довжиною від 120 до 190 см. Але пам’ятайте що чим більш високі моделі бортиків на ліжко, тим більш вони будуть незручними. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми маємо багатий вибір бортиків на дитяче ліжечко на будь-який смак та за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i