Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вентилятори

  • Лідер продажу
У нас немає товарів для цієї комбінації фільтрів.
Будь ласка, змініть фільтр або спробуйте пошук.

Підкатегорія: Вентилятори - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Стельові вентилятори для будинку чи офісу


Купити вентилятор в кімнату спонукає висока температура повітря, що піднімається в літній час на вулиці, і як наслідок, в будинках. Підвищена температура та поганий повітрообмін в приміщенні негативно впливає на здоров’я і самопочуття людей, знижуючи продуктивність праці. Тому ми рекомендуємо придбати кімнатні вентилятори за доступною ціною. Забудьте місця, де важко дихати та дуже гаряче, електричний вентилятор допоможе вам в цьому.


Потолочні вентилятори - перший крок до нормалізації клімату вдома або на роботі. Влітку стельовий вентилятор чудово охолоджує і забезпечує приємне повітря, взимку допомагає прогріти приміщення - завдяки зворотній течії повертає тепліше повітря зі стелі назад вниз. Звичайно є вентилятори з дистанційним керуванням. Зрештою, стельовий вентилятор на такій висоті насправді вручну погано б вмикався. Ми пропонуємо типи вентиляторів зі світлом та без нього, також є вентилятори з підсвічуванням. У разі вибору вентилятора з дистанційним управлінням вам більше не доведеться приймати рішення щодо вибору внутрішнього освітлення, наприклад, люстри. Ви заощадите більше ніж удвічі.


Стельові та настільні вентилятори з підсвічуванням виробляє австрійська компанія Globo, яка також постачає світлотехнічне обладнання для інтер’єрів та екстер’єрів. Всі побутові вентилятори характеризуються відмінним співвідношенням ціна/якість. Ціна на вентилятори коливається, доступна на будь-який гаманець.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i