Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Обігрівачі та радіатори

Vendor 6
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Обігрівачі та радіатори - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Внутрішні та вуличні обігрівачі - вентилятори з обігрівачем


Електронагрівачі можна використовувати скрізь, де відсутнє звичайне опалення і де є доступ до електрики. Найчастіше вони використовуються при проживанні на дачах, а іноді та при роботі в майстерні або гаражі. В багатьох квартирах з централізованим опаленням часто холодно в опалювальний період, тому люди також купують масляні обігрівачі, щоб мати змогу обігрітися взимку. Також досить популярні конвекційні обігрівачі.


Для більшості конвекторів прямого нагріву можна регулювати інтенсивність потужності (тобто тепловиділення). В лікарнях та вузах керівництво часто використовують інфрачервоні обігрівачі для отоплення аудиторій. Зазвичай, температура в таких будівлях холодна, студенти можуть сидіти в куртках, тому люди використовують електричні конвектори. Це найпростіше рішення в цій ситуації.


За останні роки, багато людей почали працювати віддалено вдома, тому температура повинна бути максимально комфортною для перебування на одному місці більше 8 годин. Для цього рекомендуємо придбати звичайні масляні обігрівачі або вентилятори з обігрівачем, завдяки яким повітря буде краще циркулювати в приміщенні. Ще в продажі є вуличні обігрівачі, якщо в холодну пору року ви часто проводите час в гаражі або наприклад, на веранді. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете купити електронагрівачі за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i