Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Зарядні пристрої та акумулятори

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Зарядні пристрої та акумулятори - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Акумулятори та зарядки - універсальні та автомобільні зарядні пристрої


Зазвичай, зарядним пристроєм для акумулятора є компактний електроприлад, завдання якого є заповнювати енергетичний заряд в акумуляторах. Що знаходиться всередині зарядки? Ми вам розповімо детальніше. Універсальний зарядний пристрій складається з трансфоматора, випрямляча та стабілізатора. Трансформатор вимірює кількість струму, які надходить від універсального мережевого адаптера. Випрямляч – запобігає та стабілізує нерівномірні струмові коливання. Стабілізатор – вирівнює напругу, яка подається в електромережі.


Перетворюючи енергію, що надходить, в струм необхідного рівня напруги, зарядний пристрій розподіляє його всередині акумулятора, наповнюючи елементи живлення. На сьогоднішній день в продажі практично всі бездротові зарядні пристрої мають індикатор заряду, це дуже зручно, і ви знаєте, коли треба перестати заряджати акумулятор. В нашому асортименті також є автомобільні зарядні пристрої, за допомогою якого можна заряджати техніку прямо в вашому автомобілі.


Багато людей крім зарядних пристроїв використовують акумуляторні батареї для живлення різного електроінструменту. Особливо це актуально, коли нема можливості підключити пристрій до мережі. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є багато варіантів акумуляторів та зарядних пристроїв за доступною ціною. Якщо хочете зекономити кошти, рекомендуємо купувати комплекти, де є зарядний пристрій разом з акумуляторами. Також, слідкуючи за нашими акціями на сайті, ви можете купити цей товар вигідніше!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i