Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Класичні лампочки

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Класичні лампочки - найпоширеніше джерело світла


Сьогодні ви дізнаєтесь, які види лампочок запропоновані на ринку. Класична лампочка є найпоширенішим джерелом світла. Інші назви класичної лампочки – лампа розжарювання. Світло в цій лампі перетворюється шляхом проходження електричного струму по вольфрамовій нитці. Особливістю цієї лампи є приємне для очей тепле світло. Перевагами класичної лампочки вважається низька вартість, малі габарити та несприйнятливість до перепадів струму (лампочка працює навіть при високій напрузі у 240 В).


Класичні лампочки мають декілька суттєвих недоліків, а саме: короткий термін служби (до 1 000 годин), низька світловіддача та крихкість. Крім того, ця лампочка може бути пожежонебезпечною (лампочка в 100 В за пів години нагрівається до 300° C). Як і раніше, класичні лампочки часто використовують вдома, зазвичай для настінних світильників. На думку багатьох користувачів, у порівнянні з іншими лампочками, у неї природніше та приємніше світло.


Наразі цей тип штучного джерела світла, тобто класичні лампочки, використовують для люстр, стельових точкових світильників, декоративного освітлення, настільних ламп і торшерів. Спеціальні лампочки застосовуються для холодильників, витяжок, дитячих іграшок та для багатьох інших різноманітних приладів. Обираючи джерело світла для світильника зважаючи на власні потреби, ви зможете раціонально витратити кошти для створення затишку і комфорту вдома.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.