Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Відповідно до приміщення

Kategorie Dle místnosti
/ImgGalery/Img1/Znacky/eglo_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philips_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/prezent_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/rabalux_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/paulmann_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/osram_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/GLOBO_logo_400px.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/toplight_logo.jpg

Лідер продажу

Акції та знижки

Знижки за тиждень

Популярні

Нові товари

Опис категорії

Лампи та світильники відповідно до приміщення - бажаєте світильник для кухні, вітальні або, наприклад, для ванної?


Обдумуєте, яке освітлення приміщення найкраще вам підходитиме? Ми приготували та розділили за категоріями освітлення відповідно до приміщення, адже кожна кімната має свої специфічні особливості й не кожен світильник підходить для кожної кімнаті.


Освітлення для кухні


Кожна господиня неодмінно з нами погодиться, що правильне освітлення робочої зони на кухні є основою кожного кулінарного витвору. Тож яке освітлення підходить для цього приміщення? Останнім часом найчастіше використовується світлодіодна підсвітка стільниці, де є цікавими як класичні світлодіодні світильники для підсвітки робочої зони, так і сучасні світлодіодні стрічки, що є майже непомітними. Якщо ви у пошуку світильника над обіднім столом, найпопулярнішими зараз для доповнення цілої атмосфери є люстри для кухні.


Освітлення для ванної

Якщо мова йде про ванну кімнату, спеціальні світильники для приміщень не варто недооцінювати. У ванній ми проводимо багато часу, крім того, правильна підсвітка дзеркала є дуже важливою. Саме тому у нас ви знайдете не лише світильники для підсвітки дзеркала, але й дзеркала з підсвіткою. Оскільки сучасним трендом є великі приміщення ванних кімнат, не варто забувати про стельові та настінні світильники.


Якщо ви шукаєте освітлення до інших житлових приміщень, можемо вам порадити світильники для дитячої кімнати, вітальні, спальні або робочого кабінету. Якщо ви шукаєте освітлення для величезних приміщень, рекомендуємо переглянути світильники в категорії промислового освітлення. Не забудьте також про освітлення для гаражу, підвалу або коридору чи сходів, адже освітлення для будь-якої кімнати є дуже важливим.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.