Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Вітальня та спальня

Vendor 2

Хіти продажу

Найкращі знижки тижня

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Нові товари

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Опис категорії

Світильники для спальні та у вітальню


Вітальня – це багатофункціональна кімната для будь-якої сім’ї. Тут обговорюються важливі питання, організовують вечірки чи просто відпочивають після робочого дня. Тому так важливо мати правильне освітлення у вітальні. Чималу роль у формуванні затишку відіграють світильники у вітальню. Асортимент світильників для вітальні дуже широкий, це дозволяє вам легко вибрати оптимальне по ціні освітлення вітальні. Найпоширеніші такі світильники для вітальні: люстри, стельові світильники, бра, торшери та точкові світильники.


Спальня – це найважливіша кімната в будинку. Щоб добре відпочити і відновитися після робочого дня або навчання, спальня повинна бути затишною і розслаблюючою. Тому освітлення в спальні таке важливе. Світильники для спальні не повинні бути дуже яскравими, але важливо дотримуватися нормативів. Забезпечити необхідну кількість світла можливо за допомогою світильників у спальню.


Існує багато типів освітлення для спальні. Найбільш популярними є:


  • Люстри. Джерело верхнього світла у спальні. Люстра буде не тільки освітленням спальні, але і в якості декору. Зазвичай, вибирають невеликі, компактні люстри до спальні.
  • Бра. Місцеве освітлення в спальній кімнаті. Можна розмістити над ліжком, так і на стіні, в залежності від функції, яку вони виконують. Для читання варто вибирати моделі спрямованого світла.


Також ще багато світильників, як торшери, настільні лампи, точкові світильники тощо. Ми маємо широкий асортимент світильників у спальню, ви точно знайдете, що вам потрібно.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i