Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Вітальня та спальня

Kategorie Obývák a ložnice
/ImgGalery/Img1/Znacky/eglo_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philips_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/prezent_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/rabalux_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/paulmann_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/osram_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/GLOBO_logo_400px.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/toplight_logo.jpg

Лідер продажу

Акції та знижки

Знижки за тиждень

Популярні

Нові товари

Опис категорії

Світильники для спальні та у вітальню


Вітальня – це багатофункціональна кімната для будь-якої сім’ї. Тут обговорюються важливі питання, організовують вечірки чи просто відпочивають після робочого дня. Тому так важливо мати правильне освітлення у вітальні. Чималу роль у формуванні затишку відіграють світильники у вітальню. Асортимент світильників для вітальні дуже широкий, це дозволяє вам легко вибрати оптимальне по ціні освітлення вітальні. Найпоширеніші такі світильники для вітальні: люстри, стельові світильники, бра, торшери та точкові світильники.


Спальня – це найважливіша кімната в будинку. Щоб добре відпочити і відновитися після робочого дня або навчання, спальня повинна бути затишною і розслаблюючою. Тому освітлення в спальні таке важливе. Світильники для спальні не повинні бути дуже яскравими, але важливо дотримуватися нормативів. Забезпечити необхідну кількість світла можливо за допомогою світильників у спальню.


Існує багато типів освітлення для спальні. Найбільш популярними є:


  • Люстри. Джерело верхнього світла у спальні. Люстра буде не тільки освітленням спальні, але і в якості декору. Зазвичай, вибирають невеликі, компактні люстри до спальні.
  • Бра. Місцеве освітлення в спальній кімнаті. Можна розмістити над ліжком, так і на стіні, в залежності від функції, яку вони виконують. Для читання варто вибирати моделі спрямованого світла.


Також ще багато світильників, як торшери, настільні лампи, точкові світильники тощо. Ми маємо широкий асортимент світильників у спальню, ви точно знайдете, що вам потрібно.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.