Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Вітальня та спальня

Vendor 1
/ImgGalery/Img1/Znacky/eglo_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philips_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/prezent_logo_2021.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/rabalux_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/paulmann_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/osram_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/GLOBO_logo_400px.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/toplight_logo.jpg

Хіти продажу

Акції та знижки

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Найкращі знижки тижня

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Популярні

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Нові товари

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Опис категорії

Світильники для спальні та у вітальню


Вітальня – це багатофункціональна кімната для будь-якої сім’ї. Тут обговорюються важливі питання, організовують вечірки чи просто відпочивають після робочого дня. Тому так важливо мати правильне освітлення у вітальні. Чималу роль у формуванні затишку відіграють світильники у вітальню. Асортимент світильників для вітальні дуже широкий, це дозволяє вам легко вибрати оптимальне по ціні освітлення вітальні. Найпоширеніші такі світильники для вітальні: люстри, стельові світильники, бра, торшери та точкові світильники.


Спальня – це найважливіша кімната в будинку. Щоб добре відпочити і відновитися після робочого дня або навчання, спальня повинна бути затишною і розслаблюючою. Тому освітлення в спальні таке важливе. Світильники для спальні не повинні бути дуже яскравими, але важливо дотримуватися нормативів. Забезпечити необхідну кількість світла можливо за допомогою світильників у спальню.


Існує багато типів освітлення для спальні. Найбільш популярними є:


  • Люстри. Джерело верхнього світла у спальні. Люстра буде не тільки освітленням спальні, але і в якості декору. Зазвичай, вибирають невеликі, компактні люстри до спальні.
  • Бра. Місцеве освітлення в спальній кімнаті. Можна розмістити над ліжком, так і на стіні, в залежності від функції, яку вони виконують. Для читання варто вибирати моделі спрямованого світла.


Також ще багато світильників, як торшери, настільні лампи, точкові світильники тощо. Ми маємо широкий асортимент світильників у спальню, ви точно знайдете, що вам потрібно.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.