Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Настінні світильники (бра)

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Настінні світильники для спальні та вітальні


Настінні світильники у вітальні є популярним видом освітлення завдяки своїй практичності та особливостям, що доповнюють основне джерело світла. Бра для вітальні можна використовувати у вітальні, біля ліжка, за робочим столом або як декоративний аксесуар для вашого інтер’єру, гармонізований, наприклад, з люстрою, стельовим світильником, настільною лампою або торшером того ж дизайну. Скористайтеся нашою найбільшою пропозицією настінних світильників для вітальні! Усі сучасні бра у вітальню представлені в нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua.


Також хочемо розповісти про бра для спальні. Розміщуючи настінні світильники в спальню рекомендуємо дотримуватись наступних правил:


  • При розміщення бра в спальню біля ліжка, необхідно встановлювати так, щоб джерело світла мало змогу добре освітлити сторінки книги або журналу під час читання;
  • Інше світло розміщуйте над столиком біля ліжка, тумбочкою або робочою поверхнею;
  • Настінні світильники для спальні мають бути розташовані так, щоб світло не відбивалося від дзеркал та не било в очі, коли ви сидите в кріслі чи відпочиваєте в ліжку.


Для гармонійної обстановки у вітальні та спальні важливо мати добре освітлення. Правильно розташовані бра в спальню та настінні світильники для вітальні створять затишок у вашому домі та відчуття комфорту. У нашому асортименті багато різних настінних світильників для спальні та вітальні, тому кожен зможе вибрати собі до вподоби.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i