Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Енергозберігаючі лампочки

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Енергозберігаючі лампочки - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Енергозберігаючі лампочки - чому їх варто вам придбати


Сьогодні всі намагаються даремно не витрачати електроенергію, тому енергоощадні або енергозберігаючі лампочки повільно, але впевнено замінюють класичні лампочки. Світлодіодні енергоощадні лампи в порівнянні з класичними лампочками вирізняються не тільки енергоефективністю, але і в декілька разів більшим терміном служби. Лампочки енергозберігаючі, або компактні люмінесцентні лампи, справедливо належать до найпопулярніших джерел світла. У вартість кожної лампочки вже включений утилізаційний збір.


Покупці часто відмовляються від покупки, коли дивляться на те, скільки енергозберігаючі лампи коштують, проте ціна цілком виправдана, адже термін роботи цієї лампочки буде набагато довшим. Саме тому ми рекомендуємо купити енергозберігаючі лампочки, спершу хоча б кілька штук, щоб спробувати. Приблизно за півроку енергоощадна лампа себе окупає. Виробники дають гарантію в 2-3 роки на енергоефективні лампи освітлення, тож у разі проблеми з лампочкою ви зможете замінити її на нову (за умові, якщо зберегли чек і коробку).


Відповідно до колірної температури світла, енергозберігаючі лампи бувають:


1. Теплого білого світла (2700 К) – ідеальні для спальні, а в робочій зоні будуть дратувати вас і викликати певний дискомфорт.


2. Нейтрального білого світла (4200 К) – близький до природного освітлення. Ідеально підходить для вітальні та дитячої кімнати, для освітлення робочої зони (письмового або комп’ютерного столу, кухні).


3. Холодного білого світла (6400 К) – яскраво-біле, блакитне освітлення. Підходить для коридору чи вітальні, офісу.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.