Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Галогенні лампочки

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Галогенові лампочки - додайте яскравості своєму дому


Галогенні лампочки виділяються своїм блиском та яскравістю. До переваг галогенних лампочок належить багате, сильне та живе освітлення. Галогенні лампочки мають триваліший термін служби й забезпечують більше світла за однакової потужності, ніж класичні лампочки. При плавному включенні термін служби галогенних лампочок складає приблизно від 8 000 до 12 000 годин. Проблема короткого терміну служби класичної лампи у цих лампочок вирішується домішкою галогену. Результат - до чотирьох разів більший термін служби та посилення світлового потоку. Крім того, у вартість кожної лампочки вже включений утилізаційний збір.


У «галогенки» (скорочена народна назва) кварцове скло має спеціальний фільтр, який не пропускає ультрафіолетове випромінювання. Тому в освітлюваних такою лампою предметів колір не вигоратиме. Галогенні лампочки можна використовувати для світильників, що розташовані у меблях. Також вони підходять для освітлення картин, фотографій та інших декоративних предметів вашого інтер’єру. Основними перевагами галогенових ламп є підвищена світловіддача, яскраве світло, збільшений термін служби, безпечність, а також, у разі потреби, й регулювання яскравості світла.


У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент галогенових ламп, тож ви завжди зможете купити галогенні лампочки, які вам необхідні та які будуть оптимальними для ваших світильників. Також можна галогенні лампи використовувати для машини. Якщо вам набридло постійно міняти класичні лампочки, які швидко перегорають, рекомендуємо звернути увагу на галогенові лампи!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i