Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Патрони-перехідники

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Патрони-перехідники - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Перехідники під патрони E14, E27 та інші


Якщо вам потрібно до люстри, нічної лампи чи будь-якого іншого типу світильника встановити лампочку з різьбленням іншого типу, ніж має дане освітлення, для вас доступні патрони-перехідники. Наприклад, ми пропонуємо перехідники до патрону - від маленького міньйону з різьбленням Е14 до класичної великої різьби Е27.


Патрони для ламп використовуються у випадках, коли в люстрах чи світильниках потрібно замінити традиційну лампу Е27 на галогенну або енергозберігаючу, з іншими типами цоколів. Застосування перехідника під патрон дозволяє зберегти заводські розміри патронів світильників, створити їх роботу безпечною. Патрони-перехідники (ще мають назву «цокольні перехідники») мають компактні розміри, але при цьому забезпечують щільну фіксацію елементів, попереджаючи перегрівання їх контактів, продовжуючи термін служби світильників чи ламп.


Зовні патрон-перехідник виглядає як звичайний патрон, з одного боку в якого є нарізне з'єднання стандартного типу, а з іншого - з'єднання відповідного типу (Е14, Е27, GU10 або ін.). Виробляють цокольні перехідники зазвичай з кераміки або металу з пластиком. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви завжди можете купити патрони для ламп за низькою ціною. У нас регулярно діють різні знижки та розпродажі. Також є в наявності інші комплектуючі для електромонтажу, в тому числі патрони накладного, підвісного типу і стійки.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i