Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні стельові панелі

Vendor 3
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Стельові панелі LED в якості основного або додаткового освітлення


Світлодіодні стельові панелі - це сучасний інтер’єрний світильник, який підходить для магазинів чи офісів, де він може замінити застарілі люмінесцентні трубки. Світлодіодна панель ЛЕД є новим рішенням - повна заміна растровому світильнику з 4-ма люмінесцентними лампами. Перевага вбудованих світлодіодних панелей полягає головним чином у їх товщині та рівномірному розподілі світла. Ви можете використовувати лед панелі як основне освітлення торгових площ, медичних установ, офісних приміщень, дитячих садків, місць громадського харчування і шкіл. Також світлодіодні панелі можна використовувати як додаткове освітлення.


LED панелі підходять для установки в гіпсокартоні, софіті, стелі. Ви можете вибрати як квадратні, так і круглі стельові панелі ЛЕД. Світлодіодна панель LED доступна у теплих, нейтральних та холодних білих кольорах. Стельові панелі LED поділяються за типом на світлодіодні панелі для стелі, світлодіодні панелі для софіту, світлодіодні панелі для гіпсокартону, підвісні світлодіодні панелі, димерні світлодіодні панелі або світлодіодні панелі RGB.


Варто додати, що світлодіодні панелі споживають електроенергії в 2,5 рази менше, ніж світильники з люмінесцентними лампами. До того ж, LED панелі стабільно працюють навіть при перепадах напруги. Враховуючи все це, можна сказати, що світлодіодні панелі сучасне і економне освітлення.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i