Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вимикачі, димери та рамки

Vendor 6
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вимикачі, рамки та димери - дротові та бездротові вимикачі


Вимикачі є важливою частиною практично будь-якого освітлення. Завдяки вимикачу світла ми маємо можливість працювати з світильником. Основний перемикач може вмикати та вимикати світло. Якщо вимикач має димер, ми можемо використовувати його для корекції інтенсивності світла. Цю ж функцію зазвичай виконує поворотний вимикач.


Бездротові вимикачі - це більш сучасний варіант класичних домашніх вимикачів. Їх перевага полягає в тому, що вам не доведеться мати справу з будь-якими кабелями. Ці ""розкішні безпровідні вимикачі світла"" можуть також включати сенсорний вимикач. Як випливає з назви, ним керують лише дотиком. Що стосується розташування, то найпоширенішими є настінні вимикачі, найчастіше розташовані відразу за дверима. Але ми також можемо зустрітися із сходовим вимикачем. Ви знайдете його на початку та у верхній частині сходів. Рамки для вимикачів теж користуються попитом, це важлива деталь кріпиться зверху вимикача.


Вимикач світла – це прилад, до якого ми доторкаємося кожен день багато разів. На сьогоднішній день існує різні види вимикачів: подвійний вимикач, потрійний вимикач разом з розеткою, вимикач з підсвіткою, прохідний та проміжний вимикач. Всі вони необхідні при правильному плануванні освітлення у квартирі. Ми не рекомендуємо встановлювати будь-які вимикачі самостійно. Завжди запрошуйте досвідченого електрика для встановлення. Ви можете уникнути неприємних наслідків, таких як коротке замикання або навіть пожежа.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i