Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Лампи, лампочки

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Енергозберігаючі та світлодіодні лампочки для вашої оселі та лампочки до машини


Невід’ємною частиною кожного світильника є джерело світла, тобто лампочка. Раніше пропонувались лише класичні лампочки розжарювання, та зараз вибір став набагато ширшим. Дешевшою заміною класичним лампочкам Едісона є галогенні лампочки. Якщо хочете заощадити, можна купити люмінесцентні лампи або енергозберігаючі лампочки. Найсучасніший та найбільш економічний варіант – це купити діодні лампочки (скорочена назва від світлодіодних лампочок). Для всіх типів лампочок у нас є великий вибір різних цоколів, патронів, рівнів потужності та кольорів. Утилізаційний збір вже включений у вартість всіх лампочок.


За останні роки майже кожна сі'мя встановила вдома світлодіодні лампочки, які є дуже економними, тож їхня ціна, у результаті вийде меншою, ніж на звичайні електричні лампочки. Світлодіодні лампочки мають гарантію на декілька років, що додає впевненості під час їхньої купівлі. Також є світлодіодні лампочки кольорові, які можна встановити в дитячій кімнаті або біля свого офісного столу, наприклад, для проведення відеотрансляцій на стрімінговій платформі (якщо ви показуєте своє хобі, граєте в комп’ютерні ігри тощо).


Вище ми згадували про лампочки для вашого дому чи квартири. Тепер настав час поговорити про автомобільні лампочки. У нашому магазині представлені різні світові бренди, тому ви завжди можете купити якісні лампочки до машини. Наостанок, рекомендуємо прочитати наші статті в консультаційному центрі, де ви зможете зрозуміти, який тип лампочки підійде саме вам.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i