Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вентилятори колони

Vendor 2
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вентилятори колони - напольні вентилятори для дому


Колонні вентилятори - це ті, які ще в народі називають «ромашками». Мотор приводить в рух лопаті, які закріплені на осі і заховані під сітку з метою безпеки. Чим могутніше мотор, чим довше і ширше самі лопаті і тим вища продуктивність вентилятора колони - об'єм повітря, який він може перемістити за годину.


Конструкція підлогового вентилятора - це труба або циліндр з безліччю лопатей, які женуть повітря по колу (радіусу) всередині циліндра, а назовні він виштовхується під дією відцентрової сили. Якщо осьовий вентилятор просто переміщає повітря, то радіальний створює напір і спрямований потік. Підлогові вентилятори з обігрівачем, як правило, колонного типу, причому колона може бути як висока, так і дуже маленька - є підлогові WiFI вентилятори з обігрівачем.


У підлогових вентиляторів на ніжці більше можливостей в плані напряму обдування: як правило, вони повертають «ромашку» з лопатями вправо і вліво, а користувач може відрегулювати її нахил і висоту ніжки. Настільні і підлогові осьові вентилятори часто не вміють повертатися, особливо дизайнерські моделі в ретро-стилі, коли кільце з лопатями укладено між декоративними опорами-стійками. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете вибрати колонний вентилятор, який сподобається саме вам та за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i