Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Immax NEO

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Розумні лампочки Immax NEO


На сьогоднішній день, все частіше традиційне джерело світла заміняє розумне освітлення Immax NEO. Освітлення складається з розумних лампочок Immax NEO, якими можна керувати через додаток з вашого смартфона або планшета. Розумна лампа Immax NEO постійно становиться дешевшою, тому і доступнішою для населення. Розумні лампочки Immax NEO з регульованою яскравістю ставить чудовим доповненням до вашого помешкання. Бездротові перемикачі служать для підключення розумної лампи Immax NEO за допомогою пульта дистанційного керування, так і через додаток з вашого смартфону.


Інтелектуальна лампочка Immax NEO дає безліч переваг порівняно зі звичайною лампою розжарювання або світлодіодною лампою. Ви можете регулювати яскравість і колір, час включення або час виключення лампи. В разі вимикання електроенергії, смарт лампа Immax NEO може працювати ще довгий період часу. Це можливо при наявності в ній акумулятора, як тільки з’явиться електроенергії, розумна лампочка автоматично почне заряджатися.


Розумне освітлення Immax NEO – це гарантія світла, навіть при відсутності електроенергії. Так, розумні лампочки дорожчі, але воно того коштує, додає більше комфорту в житті. Крім розумних лампочок Immax NEO є лампи з детектором руху, які вмикаються і вимикаються завдяки датчику руху. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви завжди маєте можливість купити розумне освітлення Immax NEO по хорошій ціні.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.