Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Аксесуари для вентиляторів

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аксесуари до вентилятора - світильники, пульти управління та подовжувальні підвіси


Аксесуари для вентиляторів є додатковими комплектуючими для підвищення ефективності систем припливно-витяжної вентиляції кімнат. Аксесуари для побутових вентиляторів включають в себе різноманітні пристосування, серед яких ПДУ, світильники, вентилі, датчики, фільтри, монтажне обладнання та ін. Пульти управління для вентиляторів дуже прості в роботі. Для їх використання не потрібні особливі навички і вміння - досить ознайомитися з інструкціею.


Такі аксесуари до вентилятора, як пульти дистанційного керування нададуть можливість користувачу керувати всією системою не встаючи з дивана, робочого місця або улюбленого крісла. За допомогою пульта управління для вентиляторів можна контролювати швидкість обертання лопастей або навіть управляти системою освітлення, якщо така є в конструкції вентилятора. Світильники для стельових вентиляторів далеко не новинка на ринку освітлювальних приладів. Вони вирішують відразу два завдання: створюють комфортний мікроклімат і освітлюють приміщення. Вони безпечні і тихі в роботі, прості в експлуатації і обслуговуванні, мають широкий модельний ряд і різний ціновий діапазон.


Світильники для стельових вентиляторів підходять для установки в квартирах, приватних будинках, комерційних будівлях, складах, на терасах кафе і ресторанів. Подовжувальний підвіс для вентиляторів - це не тільки функціональне пристосування для розширення можливостей приладу, але і стильне рішення для інтерьеру. Аксесуари до вентилятора - відмінне рішення для розширення можливостей в роботі стандартного вентилятора. Вони спростять життя кожному користувачеві.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.