Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

 • Globo - Дистанційне керування

  3 днів тому компанія замовила
  Київ

  Globo - Дистанційне керування
  Globo - Дистанційне керування
  В наявності 10 шт.- відразу після публікації

  Наступні товари: більше не буде

  - готово до відправки

  Початкова ціна:1 959 грн

  1 779 грн

  1 779 грн Без ПДВ

  Додати в обране

Аксесуари для вентиляторів

 • Лідер продажу
 • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аксесуари до вентилятора - світильники, пульти управління та подовжувальні підвіси


Аксесуари для вентиляторів є додатковими комплектуючими для підвищення ефективності систем припливно-витяжної вентиляції кімнат. Аксесуари для побутових вентиляторів включають в себе різноманітні пристосування, серед яких ПДУ, світильники, вентилі, датчики, фільтри, монтажне обладнання та ін. Пульти управління для вентиляторів дуже прості в роботі. Для їх використання не потрібні особливі навички і вміння - досить ознайомитися з інструкціею.


Такі аксесуари до вентилятора, як пульти дистанційного керування нададуть можливість користувачу керувати всією системою не встаючи з дивана, робочого місця або улюбленого крісла. За допомогою пульта управління для вентиляторів можна контролювати швидкість обертання лопастей або навіть управляти системою освітлення, якщо така є в конструкції вентилятора. Світильники для стельових вентиляторів далеко не новинка на ринку освітлювальних приладів. Вони вирішують відразу два завдання: створюють комфортний мікроклімат і освітлюють приміщення. Вони безпечні і тихі в роботі, прості в експлуатації і обслуговуванні, мають широкий модельний ряд і різний ціновий діапазон.


Світильники для стельових вентиляторів підходять для установки в квартирах, приватних будинках, комерційних будівлях, складах, на терасах кафе і ресторанів. Подовжувальний підвіс для вентиляторів - це не тільки функціональне пристосування для розширення можливостей приладу, але і стильне рішення для інтерьеру. Аксесуари до вентилятора - відмінне рішення для розширення можливостей в роботі стандартного вентилятора. Вони спростять життя кожному користувачеві.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i