Увійти
Levý banner
Pravý banner
Меню


Порівняти
0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Змінні абажури, кабелі

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Абажури для торшера та аксесуари


Любителям ексклюзивного стилю і дизайну інтер’єру буває складно підібрати елементи, які повністю іх задовольнять. Використання змінних абажурів для торшера дозволяє вирішити проблему зі світильниками і зробити їх такими, якими ви забажаєте. Також, ви можете замінити абажури, коли завгодно, якщо наприклад, вони набридли і ви бажаєте нових емоцій.


Залежно від матеріалу виробу, а також наявності або відсутності каркаса, можна виділити три основні різновиди абажура:


  • безкаркасний на пластиковій основі - складається з надтонкого світлотехнічного пластика, який здатний приймати найхимерніші форми, зовнішня сторона клейова, на неї можна прикріпити будь-яку, вподобану тканину;
  • каркасний тканинний абажур - фіксація забезпечується за рахунок жорсткого каркаса, обтягнутого відповідним матеріалом, для створення округлих і унікальних форм часто використовується комбінація ребер жорсткості з тонкою пластиковою основою;
  • з шовкової стрічки - основа такого абажура - дротяний каркас, акуратно намотана на нього шовкова стрічка надає абажуру особливий шарм і антураж.


Перед придбанням абажура для настільної лампи, люстри або настінного світильника, необхідно визначитися не лише з кольором і стилем, але і з розміром. Висота абажура повинна бути близько третини від загальної висоти приладу. При цьому, його діаметр становить два діаметра бази. Так зовнішній вигляд вийде лаконічним. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви завжди можете купити абажури по вигідній ціні. Також, в асортименті є кабелі електричні, кабелі живлення, аксесуари, які знадобляться разом з абажуром.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.