Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Ковдри

Vendor 1
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Купити ковдру вовняну та бавовняну


Більшість людей використовують одну ковдру впродовж усього року. Чудово б було мати дві ковдри, одну для літа та теплішу вовняну ковдру для зими. Користуючись ковдрою вовняною ви точно не замерзнете взимку. Дві ковдри ще будуть довше служити вам, ніж одна, якою ви користуєтеся увесь рік. Також для зими можна обрати ковдру бавовняну двошарову, її буде достатньо, якщо у вас не дуже холодні зими.


Якщо ви вже плануєте купити вовняну ковдру або бавовняну, слід звернути увагу на наступні фактори. Який ви хочете наповнювач для ковдри? Чи бажаєте ви ковдру двошарову або одношарову? Бажаєте ковдру з вовни чи можливо хочете купити ковдру муслінову? В нас є багатий вибір різноманітних ковдр на будь-який смак. Ви можете обрати односпальну ковдру, якщо спите один, якщо у вас є чоловік або дружина можна обрати двоспальну ковдру.


Часто для великого ліжка обирають дві односпальні ковдри, щоб не заважати один одному. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете купити все, що вам потрібно для облаштування вашої спальні для комфортного сну. Можна купити тонку бавовняну ковдру на літо або купити одіяло з вовни для зими. Якщо дочекатися знижок, то можна купити ковдру дешевше.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i