Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Ledvance SMART+

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Смарт лампи Ledvance SMART+ - Димерні лампочки з регулюванням яскравості


Розумне освітлення Ledvance SMART+ може стати для вашим новим етапом у світ розумного будинку. Окрім розумних лампочок Ledvance SMART+ ви також можете спробувати розумну розетку, камеру, світильник з дистанційним управлінням Ledvance SMART+ або датчик руху. Фінансово доступні практично для кожного покупця та в той же час сучасне освітлення. Спробуйте смарт лампу Ledvance SMART+ і ви більше не захочете повертатися до традиційного освітлення, як лампи розжарювання.

Встановлення інтелектуальних лампочок Ledvance SMART+ - недешева річ, але воно того коштує. В майбутньому ви зможете заощадити багато коштів на електроенергії, це розумний вклад в майбутнє. Як ви можете заощаджувати з розумною лампою Ledvance SMART+, якщо наприклад у вас вже встановлені світлодіодні лампи по всій квартирі? Ми вам відповімо, за допомогою димерних лампочок Ledvance SMART+, які можуть регулювати яскравість світла і таким чином економити ще більше коштів, ніж звичайні лед лампи.

Тож, для розумного освітлення вашого будинку ми рекомендуємо встановити димерні світильники Ledvance SMART+. З їх допомогою ви отримаєте тільки плюси, але є всього один недолік – розумне освітлення Ledvance SMART+ дороге задоволення. 

Перелік плюсів розумного освітлення:

  • будете платити набагато менше за електрику;
  • автоматизація повсякденних процесів;
  • естетичне задоволення від користування розумним освітлення.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i