Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні модулі (LED модулі)

Vendor 6
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

LED-модулі для рекламних вивісок


Світлодіодні модулі є частиною стельових світильників і одночасно замінюють старі типи освітлення, особливо в рекламних вивісках, широкомасштабній рекламі, підсвічуваних вивісках. Завдяки RGB-варіанту світлодіодних модулів LED для світлової реклами можна досягти дуже цікавих кольорових ефектів. Якісні лед модулі для світлодіодних світильників пристосовані для постійного освітлення. Ви можете використовувати світлодіодний модуль, наприклад, для оновлення існуючого світлодіодного стельового освітлення.


Світлодіодні модулі для рекламного простору мають чудове співвідношення ціна / якість. Їх перевагою є висока ефективність завдяки світлодіодній технології та швидкому монтажу. Світлодіодні модулі ЛЕД кріпляться за допомогою магнітів. Окрім одноколірних варіантів LED модулів, в нашому асортименті також є варіант зі світлодіодними чіпами RGB. Вони мають широкі кути променя, щоб світло поширювалось на якомога більшій площі. Завдяки цьому виду випромінювання світлодіодні модулі не повинні встановлюватися близько один до одного.


Світильники зі світлодіодними модулями є потужним і недорогим помічником в освітленні інтер'єру і, маючи достатній захист від води та пилу, доповнюють зовнішні світильники екстер'єру. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлений широкий вибір світлодіодний модулей, вибрати зможе кожний, на свій смак і гаманець. Також, якщо уважно слідкувати за нашими акціями і розпродажем, можно купити світлодіодний модуль надзвичайно дешево, зі знижкою до 70%.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i