Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні модулі (LED модулі)

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні модулі для стельових світильників

Світлодіодні модулі є частиною стельових світильників і одночасно замінюють старі типи освітлення, особливо в рекламних вивісках, широкомасштабній рекламі, підсвічуваних вивісках. Завдяки RGB-варіанту світлодіодних модулів для світлової реклами можна досягти дуже цікавих кольорових ефектів. Якісні світлодіодні модулі для світлодіодних світильників пристосовані для постійного освітлення. Ви можете використовувати світлодіодний модуль, наприклад, для оновлення існуючого світлодіодного стельового освітлення.

Світлодіодні модулі для рекламного простору

Світлодіодні модулі для рекламного простору мають чудове співвідношення ціна / якість. Їх перевагою є висока ефективність завдяки світлодіодній технології та швидкому монтажу. Світлодіодні модулі кріпляться за допомогою магнітів.  
 
Окрім одноколірних варіантів світлодіодних модулів, в нашому асортименті також є варіант зі світлодіодними чіпами RGB. Вони мають широкі кути променя, щоб світло поширювалось на якомога більшій площі. Завдяки цьому виду випромінювання світлодіодні модулі не повинні встановлюватися близько один до одного. Світильники зі світлодіодними модулями є потужним і недорогим помічником в освітленні інтер'єру і, маючи достатній захист від води та пилу, доповнюють зовнішні світильники екстер'єру. 
 
Вистачить лише вибрати.
 
 

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.