Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Ліхтарі та налобні ліхтарі

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Ліхтарі та налобні ліхтарі - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Налобні ліхтарики та світлодіодні ручні ліхтарики


Не лише спелеологи, а й самі майстри, мандрівники та спортсмени, які пересуватися до вечора в темряві, оцінять практичність портативних світлодіодних ліхтариків. Портативні ліхтарі це ліхтарі, які можна використовувати автономно, на акумуляторі, без потреби бути підключеним до електромережі. Більша частина ліхтариків акумуляторних складається зі світла з міцним текстильним ремінцем, який розміщений на голові, і тому для них прийнята назва налобника. Налобник – скорочена назва від налобного ліхтарика. Зазвичай мандрівники та рибалки застосовують туристичні налобні ліхтарики, бо вони мають дуже потужні налобні ліхтарі.


Ліхтарик налобний легко регулюється, тому можна економити заряд акумулятора, якщо вам не потрібна висока яскравість. Перевага LED налобника полягає не тільки у тому, що у вас є вільні руки, що дуже корисно для багатьох видів діяльності, але світлодіодні налобники також компактні та водночас забезпечують значну кількість світла завдяки потужним світлодіодам. Ліхтарики акумуляторні мають низьке споживання енергії, тому вам не доведеться турбуватися про те, що вам доведеться міняти акумуляторні батареї до налобників занадто часто.


ЛЕД налобники доступні у різних формах, кольорах та виконанні. У більшості випадків можна вибирати різні режими перемикання, тобто скільки діодів увімкнеться. За вигідними цінами ви також можете придбати у нас класичні світлодіодні ліхтарики та ручні ліхтарики, які тримаються в руці.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i