Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Люмінесцентні лампи

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Люмінесцентні лампи для яскравого та інтенсивного освітлення


Чи знаєте ви, який тип освітлення найчастіше побачите вдома над кухонною робочою поверхнею? Якщо вважаєте, що це люмінесцентні лампи, то маєте рацію. Не дивно, що світильники з вбудованою довгою люмінесцентною трубкою можуть забезпечувати інтенсивне освітлення та водночас не займати багато місця. Крім того, люмінесцентні (інша назва - флуоресцентні) лампи споживають набагато менше електроенергії, ніж освітлення для підсвітки картин, де ми побачимо класичну лампочку.


Якщо ви справді хочете йти в ногу з часом, придбайте світлодіодні люмінесцентні лампи. Придбавши їх, ви зможете ще більше зекономити на рахунках за електроенергію. Люмінесцентні лампи виготовляються з декількома відтінками світла, а також різної довжини. Бажаєте щось унікальне та оригінальне? Рекомендуємо дизайнерські люмінесцентні лампи. Ці сучасні та енергоефективні люмінесцентні лампи прикрасять інтер’єр вашої квартири чи будинку. Застосовуйте люмінесцентні лампи у місцях, де потрібно мати яскраве й інтенсивне освітлення, наприклад на кухні для приготування їжі.


Однак люмінесцентні лампи не обов'язково мають бути прикріплені над робочою поверхнею, тобто можна придбати не лише пристельові люмінесцентні лампи чи, іншими словами, лампи для поверхового монтажу. Серед нашої пропозиції ви також знайдете підвісні люмінесцентні лампи.  Вони чудово підходять для освітлення кухонного столу або бару. Їм властивий сучасний стиль, деякі типи бувають навіть кольоровими.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i