Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Люмінесцентні лампи для поверхневого монтажу

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Люмінесцентні лампи для освітлення робочої поверхні - стельові люмінесцентні лампи


Ми пропонуємо вам широкий асортимент стельових люмінесцентних ламп. Значна частина складається з люмінесцентних ламп для освітлення робочої поверхні (наприклад, кухні) та люмінесцентних ламп з параболічною сіткою, призначених для офісів. Оскільки розвиток постійно випереджає, зараз дуже затребувані світлодіодні люмінесцентні лампи, які відрізняються низьким енергоспоживанням і високою інтенсивністю світіння. Люмінесцентні лампи для поверхневого монтажу також мають тривалий термін служби.


Трохи історії, люмінесцентне світло для робочої поверхні використовується ще з середини минулого століття. Високу ефективність стельових люмінесцентних ламп добре оцінили практично у всіх сферах освітлення: від промисловості до застосування в домашніх умовах (люмінесцентні лампи для підсвітки стільниці на кухні). Перед тим, як придбати люмінесцентні лампи для поверхневого монтажу, варто визначитися, де саме ви будете їх використовувати.


Переваги, які мають стельові люмінесцентні лампи:У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете недорогі стельові люмінесцентні лампи, які можна використовувати, як для домашніх потреб, наприклад, встановити люмінесцентні лампи для підсвітки стільниці, де ви часто проводите час готуючи іжу. Також їх можна використовувати для освітлення офісу та виробництв.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.