Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Nanoleaf

Vendor 2
  • Лідер продажу

Підкатегорія: Nanoleaf - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Смарт освітлення та розумні лампочки Nanoleaf


Ми пропонуємо інтелектуальне освітлення Nanoleaf, яке повністю перетворить ваш інтер’єр. Це дизайнерське освітлення компанії Nanoleaf. Світлодіодне розумне освітлення бренду Nanoleaf сучасне саме по собі, коли ви додаєте до нього акцент на оригінальний зовнішній вигляд, різні функції та безліч варіантів персоналізації, ви отримуєте ідеальні світильники. Завдяки сумісності окремих елементів ви можете збирати на стіні фігури точно відповідно до ваших ідей. Управління смарт освітленням Nanoleaf просте, світильники сумісні з Apple HomeKit, Google Assistant та Amazon Alexa.


За допомогою комплекту розумних лампочок Nanoleaf, об'єднаних в ефективну систему освітлення, можна створити систему розумного освітлення Nanoleaf для вашої квартири чи будинку. Встановлений додаток для дистанційного керування зі смартфону, дозволить відтворити яскравий світанок в похмуру погоду, просто прикрасити кімнату або сформувати певний тип освітлення в залежності від ситуації, яку ви хочете створити. Всього декілька натискань на смартфоні і приміщення буде освітлено, як ви забажаєте за допомогою смарт лампочок Nanoleaf.


Світлодіодні інтелектуальні лампочки Nanoleaf - це система модулів, виконаних у формі рівносторонніх прозорих трикутників. Колір і відтінки кожної окремої панелі підбираються індивідуально за допомогою додатку для вашого смартфону. В додатку також можна регулювати яскравість і контрастність світіння, налаштовувати і відтворювати більше 16 мільйонів відтінків. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви маєте змогу купити розумне освітлення Nanoleaf за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i