Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні аксесуари

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Внутрішні та зовнішні світлодіодні аксесуари


Особливою популярністю користуються світлодіодні аксесуари. Їх популярність зростає, тому що аксесуари прикрасять вашу оселі і це зручно, недорого і практично. Світлодіодні аксесуари, такі як світлодіодна куля чи гірлянди доповнюють інтер’єр квартири, та освітлюють більшу площу кімнати, як додаткове джерело світла. Для роботи світлодіодної стрічки потрібен блок живлення. Ви мусите завжди мати електричний трансформатор, що відповідає довжині світлодіодної стрічки. Приблизна потужність, необхідна на метр, становить 4,8 Вт. Отже, якщо ви купуєте два метри стрічки, потужність розраховується  як 2х4,8. У нас ви можете придбати трансформатори до розетки або безпосередньо для електророзподілу.

Також є не тільки зовнішні світлодіодні аксесуари, але і внутрішні. Для електророзподілу використовують монтажну коробку. Ще вам потрібен блок живлення для монтажної коробки. Блок живлення – це джерело напруги для світлодіодних аксесуарів. Ще блок живлення називають адаптер для світлодіодних стрічок. М’яко кажучи, це теж саме. З’єднати проводи всередині коробки можна за допомогою конектора діаметра.

Зовнішній світлодіодний аксесуар, який дуже популярний – світлодіодна куля. Вона широко застосовується на святах, де потрібно створити яскраву та радісну атмосферу. Світлодіодна насадка для душа підсвічує струмінь води. Вона легко підключається до стандартного шлангу і працює автономно. Світлодіодні підставки застосовуються під столові прибори, під вази для квітів, під мобільні телефони, тощо. Працюють автономно 6-12 годин.

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i