Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
Купуйте за 3 500 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Зовнішні розеткові стовпчики

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Зовнішні розеткові стовпчики для приватного будинку


Напевно, з вами траплялося, що вам не вистачало садової зовнішньої розетки біля будинку. З цим вам можуть допомогти вуличні стовпчики з розетками. Зовнішні розеткові стовпчики ми маємо для вас у різних кольорах та матеріалах, вам просто потрібно вибрати той, який найбільше підійде вашому саду.


Герметичні вуличні розетки купують для монтажу на стовпах у дворі приватного будинку, або під продувається навісом, так як вони захищені не тільки від згубного впливу вологи, але і від пилу - пиловологозахищені. В нашому інтернет-магазині ви можете знайти безліч вуличних розеткових стовпчиків. Вологозахисна конструкція вуличних розеткових стійок має на увазі наявність просіліконених всіх з'єднань і захисних кришок. Захисні кришки виконують роль бар'єру від проникнення всередину пилу і бризок води.


Абсолютна герметизація з найбільшим класом захисту IP67 можлива у накладних та переносних конструкціях. Вбудовані - не можуть мати такого високого класу захисту з двох причин: конструктивними особливостями і непотрібності (немає сенсу встановлювати такі розетки для домашнього використання - як правило це вуличні розетки). У нас ви знайдете одне, двох, трьох і чотиримісні варіації зовнішніх стовпчиків з розетками. Також вам надана можливість купити вуличні розетки в уже зібраному вигляді, і механізми, накладки і панелі окремо.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.