Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Зовнішні розеткові блоки

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Зовнішні розеткові стовпчики для приватного будинку


Напевно, з вами траплялося, що вам не вистачало садової зовнішньої розетки біля будинку. З цим вам можуть допомогти вуличні стовпчики з розетками. Зовнішні розеткові стовпчики ми маємо для вас у різних кольорах та матеріалах, вам просто потрібно вибрати той, який найбільше підійде вашому саду.


Герметичні вуличні розетки купують для монтажу на стовпах у дворі приватного будинку, або під продувається навісом, так як вони захищені не тільки від згубного впливу вологи, але і від пилу - пиловологозахищені. В нашому інтернет-магазині ви можете знайти безліч вуличних розеткових стовпчиків. Вологозахисна конструкція вуличних розеткових стійок має на увазі наявність просіліконених всіх з'єднань і захисних кришок. Захисні кришки виконують роль бар'єру від проникнення всередину пилу і бризок води.


Абсолютна герметизація з найбільшим класом захисту IP67 можлива у накладних та переносних конструкціях. Вбудовані - не можуть мати такого високого класу захисту з двох причин: конструктивними особливостями і непотрібності (немає сенсу встановлювати такі розетки для домашнього використання - як правило це вуличні розетки). У нас ви знайдете одне, двох, трьох і чотиримісні варіації зовнішніх стовпчиків з розетками. Також вам надана можливість купити вуличні розетки в уже зібраному вигляді, і механізми, накладки і панелі окремо.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i