Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Eglo Connect

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Eglo Connect - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Інтелектуальний будинок EGLO Connect


Інтелектуальне освітлення EGLO Connect пропонує такі функції, як безперервне затемнення, вибір колірного переходу, установка колірної температури (2700K – 6500K), функція синхронізації і багато інших. У систему розумного будинку EGLO Connect входять смарт-лампи, смарт-люстри, світильники на стелю і бра. Доступні на вибір теплі і холодні відтінки білого світла та 16 мільйонів кольорів. 50 000 варіантів відтінків білого світла дозволяють домогтися плавного димерування. Ваш будинок можна перетворити на інтелектуальний будинок EGLO Connect, просто встановивши ці світильники.


Інтелектуальне освітлення Eglo Connect дозволяє керувати освітленням за допомогою смартфона або пульта. Світильники EGLO Connect можна налаштувати за допомогою смартфона/планшета або пульта дистанційного керування через Bluetooth, вам не потрібен Wi-Fi або зовнішній адаптер. Це дозволяє легко керувати розумним будинком EGLO Connect. Ці розумні електропроводки - це вже не музика майбутнього, а доступна реальність.


Також можна керувати окремими світильниками, групою світильників, світильниками в кімнаті або в усьому домі. До розумного освітлення EGLO Connect можна додати максимум 50 світильників. Розумне освітлення EGLO Connect тепер набагато доступніше, ніж будь-коли раніше, і ми гарантуємо найнижчу ціну в нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua. Рекомендуємо частіше дивитися наші ціни на світильники EGLO Connect, в нас діють регулярні знижки.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.