Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Ґрунтові світильники

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Ґрунтовий світильник – помічник для освітлення в’їзного шляху


Не лише ваш сад і фасад будинку заслуговують на якісне освітлення. Наразі можна освітлювати також в’їзний шлях, тротуар, терасу та інші шляхи завдяки сучасному освітленню, яке називається вуличним ґрунтовим світильником. Ґрунтові світильники прості, але привабливі з дизайнерського погляду, а головне використовуються для орієнтування, тому їх ще часто називають орієнтаційні світильники. Для в’їзного шляху використовують ґрунтові світильники, які також називаються газонними, адже їх встановлюють в газони.


Є два варіанти конструкцій ґрунтових світильників: ґрунтові LED світильники та ґрунтові світильники на сонячній батареї. Обидва варіанти мають свої переваги, серед яких зможе вибрати насправді кожен покупець. Навігаційні світильники (орієнтаційні) на сонячній батареї допоможуть вам виїхати чи заїхати до вашого будинку. Ґрунтові LED світильники будуть справно працювати протягом багатьох тисяч годин, головне купувати світильники відомих брендів. Також є наїзні світильники, які освітлюватимуть вам шлях по дорозі додому та тротуарні світильники, що ідеально підходять для великої прибудинкової території.


Ґрунтові світильники для орієнтації на дорозі чи для в’їзду, містять дуже високий захист IP67 (стійкість до води, пилу, а також до несприятливих погодних умов). Отож, якщо ви часто виїжджаєте на світанку або ж лише приходите додому тоді, коли на вулиці темно, то ці ґрунтові, наїзні, орієнтаційні світильники – саме те, що вам потрібно!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i