Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Ґрунтові LED світильники

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Зовнішні грунтові світлодіодні світильники


Грунтові LED світильники можуть виграшно підкреслити красу ландшафтного дизайну, створити неповторну гру світла і тіней і оживити пейзаж. Крім цього, наїзні LED світильники підійдуть для підсвічування сходинок в нічний час доби або вкажуть напрямок руху, що зробить пересування більш безпечним і швидким. Грунтові світлодіодні світильники мають ряд переваг: створюють затишок на заміській ділянці, виключають травматизм при пересуванні в темний час доби, економлять електроенергію і прості в обслуговуванні.


Вуличні грунтові світлодіодні світильники допоможуть підсвітити фасади будівель і вхідні групи, виключають можливість ураження електричним струмом і мають високу вологостійкість. Вуличні грунтові LED світильники мають невеликі розміри і нескладно монтуються, тому вони завоювали популярність серед покупців. Зовнішні грунтові cвітлодіодні світильники розміщуються на спеціальних штирях з поворотними вузлами або без них. Вони можуть бути круглої або квадратної форми.


Зовнішні грунтові LED світильники можна використовувати для підсвічування ландшафтного дизайну і пам'ятників архітектури, спусків і сходів, а також алеї в парках. Наїзні світлодіодні світильники можуть бути зроблені в антивандальному посиленому корпусі з високим рівнем захисту від вологи і пилу з показниками IP 20 і IP 67. Навігаційні LED світильники з холодним світінням допомагають створити контрастне і яскраве освітлення, з теплим світінням підійдуть для підсвічування житлових будинків. Для візуального розширення площі, встановлювати навігаційні світлодіодні світильники краще асиметрично.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i