Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Новорічні вуличні гірлянди

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вуличні гірлянди на Новий рік та Різдво


З давніх-давен вогники були пов’язані з Різдвом та Новим роком. Зазвичай вони білі, кольорові, блимають, все ще світяться, ... словом, існує ряд можливостей. У цій категорії ми продаємо новорічні вуличні гірлянди, які мають підвищений захист від потрапляння води та твердих частинок, тому ви можете використовувати вуличні новорічні гірлянди без будь-яких турбот. Найбільш поширені новорічні зовнішні гірлянди - це світлодіодні ланцюжки, які користуються популярністю завдяки низькому енергоспоживанню.


Всі зовнішні світлові ланцюжки у нас є в наявності та за різною ціною, доступною для кожного покупця. Гірлянди новорічні зовнішні мають безліч форм, розмірів і характеристик. Але головне, що ви повинні врахувати – це куди саме ви хочете застосувати вуличні гірлянди на Новий рік. Гірлянди бувають для зовнішнього і внутрішнього використання. Новорічні вуличні ланцюжки, які представлені в цьому розділі мають свої переваги.


При виготовленні новорічних зовнішніх ланцюжків використовується зносостійкий каучук, щільний пластиковий ковпачок і герметик, що витримує перепади температур. Такі новорічні вуличні гірлянди мають якісний захист від води, рівень захисту IP65, не бояться спеки чи морозу, снігу та поривів вітру. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви завжди маєте змогу новорічні гірлянди вуличні купити за доступною ціною. Слідкуйте за нашими акціями і купуйте вуличні гірлянди дешевше ніж будь де.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i