Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Аксесуари

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Різноманітні аксесуари для промислового освітлення


Електронні баласти - це компактні електронні пристрої, які при включенні постачають люмінесцентні лампи змінним струмом. Трансформатори дозволяють тьмяніти люмінесцентні лампи, люмінесцентна лампа не спалахує при освітленні, не випромінює гудіння, світло спокійне і не тремтить завдяки потужності живлення люмінесцентної лампи високим частотним струмом, трансформатори також дозволяють стабільну роботу інтенсивності світла при різних коливальних напругах мережі тощо.


Цифрові таймери у вигляді адаптера розетки пропонують більш досконалі варіанти налаштування інтервалів комутації. Стартери використовуються для включення люмінесцентних ламп при освітленні, тим самим продовжуючи термін служби люмінесцентних ламп, економлячи гроші та зменшуючи вимоги до обслуговування. Тому щоб безперебійно користуватися освітленням у домі чи квартирі вам просто необхідно мати аксесуари для освітлення, за допомогою яких ви зможете правильно і безпечно облаштувати освітлення в оселі.


Для заводів та складів теж варто використовувати аксесуари для промислового освітлення. Існує дуже багато різновидів фурнітури для освітлення, кожна з яких виконує свою роль і функцію в системі. Для забезпечення ефективної та безперебійної роботи завжди радимо використовувати трансформатори, стартери, електронні баласти, цифрові таймери. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете все необхідні аксесуари для промислового освітлення. Слідкуйте за знижками та розпродажем і купуйте за вигідною ціною.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.