Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Камери відеоспостереження

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вуличні розумні камери - камери для відеонагляду


Камери відеоспостереження виготовляються в міцному корпусі з алюмінію. Моделі для установки зовні приміщення мають високі показники стійкості до вологи. Камера спостереження може оснащуватися козирьком для запобігання об'єктива від дощу і налипання снігу. Камери для відеоспостереження підійдуть для забезпечення безпеки офісів, а також будуть потрібні для відстеження роботи персоналу і переміщення відвідувачів.


Камери відеоспостереження для дому допоможуть захистити всіх домочадців від можливих вторгнень грабіжників і відслідкують все, що відбувається на території ділянки. Камери відеоспостереження бездротові - це зручне рішення для установки в приватних і державних установах. Для їх роботи досить налагодити Bluetooth з'єднання. Розумна камера - це останнє рішення на ринку високотехнологічних приладів, яка може працювати в будь-яку погоду, а управляти нею можна з додатка на смартфоні. Вулична розумна камера може під'єднуватися до локальної мережі і передавати дані на великі відстані.


Розумна IP камера - це багатофункціональний пристрій для відеоспостереження. Її перевага - оперативна трансляція відео на великі відстані. Ще одним способом убезпечити житло є відеодомофон - основа системи доступу і забезпечення безпечного зв'язку з гостем. Одним з ефективних способів охорони території та зв'язку в відвідувачами вважається веб-камера з мікрофоном. Вона стане альтернативою відеодомофону. Серед додаткових пристріїв можна виділити світлодіодний прожектор з датчиком. Вони відрізняються високим ступенем світловіддачі і швидким реагуванням.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i