Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Інтелектуальні лампочки

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Інтелектуальні лампочки - регулюйте ваші світильники з комфортом


В управлінні системою розумного будинку, традиційне джерело світла замінила розумна лампа (смарт лампа), яка управляється через додаток на смартфоні або планшеті. Інтелектуальні лампочки, ціна на яких постійно знижується в останні роки, це основа системи розумного освітлення будинку. Бездротові перемикачі або по-іншому «диммери» використовуються для підключення розумної лампочки з пультом дистанційного керування - в цьому випадку можна використовувати як ручне управління, так і дистанційне управління через додаток, зазвичай з вашого телефону.


Розумна лампа з пультом потрібна людям, хто хоче використовувати не тільки додаток, але й додаткове управління через пульт. Використання розумних ламп освітлення дає безліч можливостей регулювання - від яскравості і кольору до часу включення або виключення. В разі вимикання електроенергії, розумна лампочка з акумулятором може автономно працювати до 10 годин. Як тільки з’явиться живлення, акумулятор інтелектуальної лампочки автоматичне почне заряджатися. Розумна лампа з акумулятором - це гарантія незалежності від зовнішніх чинників.


Крім розумних ламп з акумулятором є й інші моделі на ринку, наприклад лампи освітлення з детектором руху, які автоматично включаються від спрацьовування датчика. Купити розумну лампочку з пультом, датчиком або акумулятором, можна в нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua по вигідній ціні.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.