Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вуличні обігрівачі

  • Лідер продажу
  • Популярні

Опис категорії

Зовнішнє опалення - інфрачервоні вуличні обігрівачі


Все більше стає популярним проводити вільний час на вулиці в саду або під перголою, але погода не завжди цього хоче. Якщо ви один з тих, хто воліє сидіти в саду, аніж у вітальні, зовнішній обігрівач може стати в нагоді. Навіть холодна погода більше не буде проблемою, і завдяки зовнішньому опаленню під перголою або в саду вам буде приємно. Для підключення інфрачервоного вуличного обігрівача вам потрібен лише доступ до розетки.


Низька температура на вулиці може заважати комфортно проводити час або організувати барбекю у дворі, тому ми радимо встановити зовнішні електронагрівачі. Завдяки електричного вуличному обігрівачу ви можете обігрівати свій зимовий сад або прибудинкову територію. Якщо ви хочете обігріти терасу, сад без газу, то вам точно підійде вуличний електронагрівач.


Власники будинків постійно стикаються з потребою додаткового обігріву саду, тераси, гаражу. Вуличне опалення стане оптимальним вирішенням цієї проблеми за допомогою вуличного електронагрівача. Це ефективне і економне джерело тепла. Тепер холодна погода не завадить вам проводити сімейні свята або просто відпочивати у дворі чи у саду. Вуличні обігрівачі передають тепло на достатню відстань, створюючи неймовірну атмосферу. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua проходять регулярні знижки, тому встигніть купити вуличне опалення за доступною ціною.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.