Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Товари для дому

Kategorie domácnost
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Товари для дому - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Дешеві товари для вашого дому


Ймовірно, ви гадаєте, що конкретно ми маємо на увазі під назвою «товари для дому»? Товари для домогосподарства - це розетки, цинкові та лужні батареї, патрон для вашої люстри, монтажна коробка для вимикачів тощо. Ми пропонуємо дешеві товари для дому, наприклад мильні букети або мильні квіти. Їх ви зможете подарувати дружині або своїй дочці.


Також в нашому інтернет-магазині представлені різдвяні прикраси на будь-який смак. Різдвяні ялинки на Новий рік та Різдво, різноманітне різдвяне освітлення: винятково гарний вигляд має ввечері світлодіодна декоративна куля, яка потішить і малечу, і дорослих. Світлодіодна різдвяна гірлянда подарує вам незабутні спогади, її можна повісити на ялинку та на стелю у вітальні. Загалом, прикраси на Різдво повинні бути в кожній родині. Подаруйте казку собі та дітям.


В асортименті також наявні електроматеріали. Наприклад, електричний чайник, який дуже швидко закип’ятить воду для приготування чаю чи кави. Підлогові та настінні вентилятори для використання  влітку під час спеки. Представлено різні товари для сну: дитячі ліжечка та проєктори нічного неба, які позитивно впливають на засинання дитини, матраци для дітей та дорослих. Отож підсумуємо: в нас дуже широкий асортимент товарів за  доступними цінами, тому кожен може вибрати товари для дому недорого.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i