Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні люстри

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Світлодіодні люстри - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Люстри потолочні світлодіодні для вашего інтер'єру чи тераси


Замислюєтесь, як дешево освітити обідній стіл або барну стійку? Ми рекомендуємо світлодіодні підвісні люстри. Завдяки легкій конструкції та сучасному зовнішньому вигляду світлодіодні люстри прикрасять будь-який інтер’єр. Led люстри – це підвісні або стельові люстри, які мають джерело світла у вигляді світлодіода. Корпус діодних люстр у більшості випадків виготовляється з металу.


Важливою особливістю лед люстр – це відсутність лампочок. Зазвичай, світлодіоди вбудовані в корпус ледовських люстр. Хоча, вартість стельових світлодіодних люстр набагато вища ніж люстри з лампами розжарювання, купувати їх вигідно із-за доволі швидкої окупності. Лампи в таких люстрах стійкі до механічних пошкоджень із-за відсутності ниток розжарювання.


Люстри потолочні світлодіодні мають пульт дистанційного керування, це додає зручності у використанні. Ще можна регулювати колірну температуру лампочок. Також, є лед люстри з самостійним перемиканням робочих режимів. Зазвичай, вони коштують дорожче, але якщо ви будете слідкувати за нашими акціями та знижками, тоді можливо купити такі led люстри по вигідній ціні. Чим більше функцій має люстра, тим дорожче вона може коштувати. Але воно того варте. Як показують багато відгуків від покупців, вам дійсно варто спробувати придбати люстру з пультом і самостійним перемиканням режимів.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i