Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Електроматеріал

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Електричний матеріал для світильників і інших пристроїв


У категорії електроматеріал ви знайдете наш додатковий асортимент - здебільшого це електричний матеріал, необхідний для підключення або розширення функції світильників. Однак тут ви знайдете й інші електроматеріали - наприклад, батарейки, павербенки, нагрівальні килимки або персональні ваги. Батарейки можна використовувати в пультах дистанційного керування для настінних світильників або до газової колонки, яка працює не від розетки. Павербенки стануть в нагоді під час подорожей або під час дороги до роботи.


Також у нашому інтернет-магазині багато інших електричних матеріалів. Розетки та роз’єми використовуються, як на виробництвах, так і в домашніх умовах. Тобто, у наявності є розетки для дома і фабрик, складів тощо. Промислові вентилятори підійдуть для великих заводів, а настільні вентилятори ідеальні для будинку чи квартири.


Електричними матеріалами є, наприклад, вимикачі, розетки, трансформатори, роз'єми, вентилятори або димери. Точно так само, час від часу, датчики стануть в нагоді. А якщо у вас новозбудований будинок, вам знадобиться детектор диму. Подовжувачі потрібні не тільки на будівельному майданчику, але і в офісі, коли потрібно під'єднати більше комп’ютерів. Ви знайдете всі ці речі в цій категорії. В одному місці, зручно і зрозуміло. Ми рекомендуємо продивитися всі товари в цій категорії і сподіваємось ви купити електроматеріал, який вам потрібен.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.