Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Електроматеріали

Vendor 3
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Електричний матеріал для світильників і інших пристроїв


У категорії електроматеріал ви знайдете наш додатковий асортимент - здебільшого це електричний матеріал, необхідний для підключення або розширення функції світильників. Однак тут ви знайдете й інші електроматеріали - наприклад, батарейки, павербенки, нагрівальні килимки або персональні ваги. Батарейки можна використовувати в пультах дистанційного керування для настінних світильників або до газової колонки, яка працює не від розетки. Павербенки стануть в нагоді під час подорожей або під час дороги до роботи.


Також у нашому інтернет-магазині багато інших електричних матеріалів. Розетки та роз’єми використовуються, як на виробництвах, так і в домашніх умовах. Тобто, у наявності є розетки для дома і фабрик, складів тощо. Промислові вентилятори підійдуть для великих заводів, а настільні вентилятори ідеальні для будинку чи квартири.


Електричними матеріалами є, наприклад, вимикачі, розетки, трансформатори, роз'єми, вентилятори або димери. Точно так само, час від часу, датчики стануть в нагоді. А якщо у вас новозбудований будинок, вам знадобиться детектор диму. Подовжувачі потрібні не тільки на будівельному майданчику, але і в офісі, коли потрібно під'єднати більше комп’ютерів. Ви знайдете всі ці речі в цій категорії. В одному місці, зручно і зрозуміло. Ми рекомендуємо продивитися всі товари в цій категорії і сподіваємось ви купити електроматеріал, який вам потрібен.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i