Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дезінфекційні та бактерицидні лампи

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Стаціонарні дезінфекуючі лампи та бактерицидні лампи переносні


Ви вже забезпечені масками і думаєте, як ще краще захистити своє здоров'я? Наприклад, вам знадобиться дезінфекція рук або у вигляді спрею, або у вигляді антибактеріального гелю. Для цього вам знадобиться дезинфекційна лампа. Бактерицидна лампа стане цікавим та корисним доповненням до вашого дому, яка не тільки добре виглядає, але й позбавить ваш будинок від бактерій, вірусів та кліщів.


Бактерицидні лампи це оптимальне рішення для знезараження простору приміщень. Дезінфекційна лампа використовується для дому, офісу чи різних торгових підприємств. За допомогою ультрафіолетових променів, дезінфікуюча лампа вбиває віруси, бактерії і грибки. Бактерицидні дезінфекційні лампи бувають відкритого і закритого типів. За типом кріплення – навісні лампи для установки на стіну або стелю, бактерицидні лампи переносні для підлоги, її легко переставляти куди вам потрібно.


Застосовують бактерицидні лампи в медичних установах, харчових виробництвах та у побуті. Якщо ви плануєте використовувати її вдома, то вам потрібно знати, що за допомогою дезінфікуючої лампи ви очистите повітря і різні поверхні, що важливо для вашого здоров’я. Під час користування бактерицидною лампою рекомендуємо використовувати спеціальні окуляри для захисту очей від ультрафіолетових променів. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете придбати дезинфекційну лампу за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i