Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Настінні світильники (бра)

Vendor 6
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Настінні світильники все частіше використовують для зовнішнього освітлення


На сьогодні на зовнішній вигляд робиться такий самий акцент, як і на внутрішніх просторах. Можливо, ви вже планували придбати настінні світильники для вуличного освітлення. Якщо ж ви досі про це не думали, тоді ми вам детальніше розповімо, чому слід використовувати світлодіодні настінні світильники (бра). Чому вуличні настінні світлодіодні світильники настільки популярні? Зовнішні настінні світильники - це прекрасний дизайн й водночас практичне освітлення відкритих майданчиків. Вуличні настінні LED світильники стійкі до води, снігу та інших несприятливих погодних умов.


Розділяють 2 типи вуличних настінних світильників. Перший – це вуличний світлодіодний настінний світильник, який працює з допомогою прямого підключення до електромережі. Світлодіодної лампочки вистачить на дуже тривалий час, від кількох тисяч аж до десятків тисяч годин. Також діє довгострокова гарантія, частіше всього на 2 роки. Другий – настінні світильники на сонячній батареї, які світять завдяки сонячній енергії, яку акумулюють протягом доби. У світильнику на сонячній батареї не треба змінювати лампочки, але, зазвичай, він коштує дорожче. Ще є настінні світильники з датчиком, які вмикаються, якщо зареєструють поряд якийсь рух.


Зовнішні настінні світильники найкраще використовувати для освітлення фасадів, вхідних дверей або під’їзних шляхів навколо будинку. Також популярні серед внутрішнього освітлення настінні світильники. Вони можуть використовуватися для освітлення ванних кімнат завдяки високому рівню захисту (IP).
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i