Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Придбайте ще на 2 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Датчики та детектори

Vendor 3
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Датчики руху та димові детектори для громадських місць чи квартири


Існують різні види датчиків: датчики руху, детектори диму і датчик чадного газу, датчики руху на світло і інші. Якщо в зоні дії датчика з’являється хтось сторонній, датчик руху відреагує на переміщення і подасть сигнал на централь сигналізації. Ми розберемо, які детектори руху використовуються в системах безпеки і як купити датчик руху, який підійде саме вам.


Важливо звертати увагу на такі параметри: Тип приладу – інфрачервоний, ультразвуковий, радіохвильовий або комбінований; Передача сигналу – за допомогою радіоканалу або слабкострумового кабелю; Датчик руху вуличний чи для приміщення; Захист від домашніх тварин – датчик зі зниженою чутливістю до переміщень тварин вагою до 20 кг; Різні регульовані параметри – кількість зон обслуговування і рівні чутливості пристроя.


Інфрачервоні датчики руху для освітлення (ІЧ-датчики) – оптимальний варіант для квартири чи офісу. Ультразвукові датчики підходять більше для нежитлових приміщень, а радіохвильові ідеальні для відкритих територій, де нема перешкод, у вигляді стін тощо. В наявності також є димовий сповіщувач – необхідна річ для місць, де збирається багато людей (лікарні, школи, супермаркети, виробництва), також підійде для домашнього користування. На вході в будинок зручно мати світло з датчиком руху. Воно автоматично вмикається на потрібній вам відстані, яку можна регулювати.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.