Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Датчики руху

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Датчики руху на рух та світло за вигідною ціною


В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий асортимент датчиків руху на будь-який смак та за доступною ціною. Тому багато хто, передає перевагу саме тим PIR датчикам, які ми продаємо. Всі датчики руху на світло нові і запаковані, більшість завжди є в магазині, деякі треба замовлювати заздалегідь. Ми офіціально працюємо з виробниками датчиків руху на освітлення, тому в нас діє повна гарантія на пристрій. Ви можете купити датчик руху для охорони з доставкою по всій Україні.


З чого складається датчик руху для світла? В корпусі є детектор руху, який зазвичай має інфрачервоний сенсор, коли він спрацьовує, то з’єднує контакти освітлення, тоді створюється освітлення. Є ще мікрохвильовий сенсор в датчику руху світла, але популярніші інфрачервоні сенсори. Різниця між ними в принципі дії. Інфрачервоний датчик руху на світла реагує на різницю температури наприклад людини і навколишнього середовища, простіше – яка температура на вулиці або у приміщенні.


Єдиний недолік, датчик руху може помилитися, коли спрацьовує на нагрівальні прилади. Можна обійти інфрачервоний датчик руху, якщо сховатися за екран, який не буде пропускати тепло тіла. Такий датчик світла на рух чудово підходить для охорони дому чи двору, де не потрібна повна імовірність спрацювання датчика. Він недорогий та простий в експлуатації.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i