Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні світильники для ванної кімнати

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Сучасне світлодіодне освітлення для ванної


Вибираючи світлодіодний світильник для ванної кімнати, зверніть увагу не тільки на його зовнішній вигляд, а й на те, чи відповідає він аспекту безпеки, тобто яке його значення захисту IP. Потрібно вибирати світлодіодні світильники для ванної з IP не менше 44, IP – це означає ступінь захисту від води, а ідеальним варіантом - індекс 55+ для захисту від прямих струменів або 65 - від струменів води будь-якої спрямованості. Чим вище значення IP, тим ближче можна розташувати діодний світильник для ванної кімнати, але мінімальна відстань до джерела води повинна бути не менше 60 сантиметрів.


Світлодіодне освітлення для ванної кімнати відрізняється підвищенною вологостійкістю, тому що у ванній завжди присутня висока вологість і температура. Купівля якісного лед світильника для ванної кімнати досить відповідальне заняття. Ванна кімната повинна мати добре освітлення.


У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете чудові led світильники для ванної кімнати, які надійно захищені від вологи та мають стильний зовнішній вигляд. Якщо ви хочете йти в ногу з часом і економити електроенергію, радимо придбати світлодіодні світильники для ванної кімнати. Це забезпечує достатньо світла, а деякі світлодіодні світильники для ванної також можна димерувати.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.