Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світильники з дистанційним керуванням

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники з пультом для дистанційого керування


Вам набридло постійно вставати та знову сідати, коли вам потрібно це увімкнути світло? За вас це зробить світильник з дистанційним управлінням. Освітлення з пультом, яке сприяє команди користувача дистанційно, вважаються «смарт» технікою. Завдяки світильнику з дистанційним керуванням (світильник з ДК) ви маєте змогу вмикати/вимикати світло або змінювати колір світла. З дивана, крісла, ліжка. Комфортно та просто. При підключенні світильників на пульті треба дублювати їх включення центральним вимикачем і пультом, адже пульт можна загубити десь у вашій квартирі.


Виробники пропонують світильники з пультом і приймачами різного радіусу дії. Світильники отримають сигнал від пульта дистанційного управління (світильники з ДУ) з інтегрованим радіопередавачем. Більшість світлодіодних світильників з пультом працюють на відстані 8-10м, що достатньо для сучасних кімнат в квартирах чи будинках. Світильник на пульті може сприймати команди навіть через стіни.


Ми рекомендуємо купити світильники на пульті тільки відомих фірм. Кожен виробник шифрує лед світильники на пульті, тому це виключає можливість активізації сторонніх світильників, наприклад, світильників вашого сусіда. Ви можете легко вмикати здалеку деякі види люстр, стельових світильників та світлодіодних стрічок. Ідіть у ногу з часом і придбайте красиві світильники на пульті дистанційного керування.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i