Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Професійні світильники

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Професійні світильники - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Вуличні професійні світла для приватного та фірмового використання


Вам потрібно обладнати відкриті простори справді якісним зовнішнім професійним освітленням? Категорія зовнішніх професійних світильників тоді саме для вас. Тут ви знайдете високоякісні вуличні професійні світильники для приватного та фірмового використання. Зовнішні професійні світла довговічні, виготовлені з найкращих матеріалів та мають високий рівень захисту ІР покриття. Крім того, на всі вуличні професійні світла надається продовжена п’ятирічна гарантія. Вуличне професійне освітлення розроблено спеціально для комерційного освітлення і призначено для використання для торгових, офісних і медичних приміщень.


Якщо ви будете використовувати зовнішні професійні світильники, то це дозволить вам економити до 90% витрат на електроенергію. Але професійні світильники повинні бути світлодіодними. Вуличні професійні світильники легко монтуються у будь-яку поверхню і вони оснащені якісною електронікою всередині. Використовуючи зовнішні професійні світла ви отримаєте багато переваг. Професійні світильники миттєво включаються і надійно працюють навіть при перепадах напруги. Вони не впливають на роботу сигналізації, засобів зв’язку, пожежної безпеки та інших приладів.


Вбудований радіатор завжди забезпечує достатній рівень охолодження вуличного професійного світильника. Якщо ви хочете освітлити внутрішні приміщення, зверніть увагу на категорію «Професійні світильники». У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете придбати зовнішнє професійне освітлення за доступною ціною та на будь-який смак.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.